Më se ritmike, Gold AG i kushton këngë diasporës

 Më se ritmike, Gold AG i kushton këngë diasporës

Gold Ag sapo ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan GazetaBlic.

“Diaspora” titullohet ky projekt i cili i dedikohet pikërisht mërgimtarëve e që vjen në bashkëpunim me Granit Ismajlin.

Kënga vjen e realizuar dhe me klip, e për tekstin e së cilës është përkujdesur Gold Ag dhe Genc Prelvukaj, ndërsa kënga është prodhim i BlackFish Entertainment.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën:

LAJME TË TJERA