Mësohet e vërteta – Djaloshi që u godit me shuplakë nga Kamishi është djali i vëllaut të tij

 Mësohet e vërteta – Djaloshi që u godit me shuplakë nga Kamishi është djali i vëllaut të tij

Gjatë mbrëmjes së kaluar në media ka qarkulluar ku shihet deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, duke e goditur me shuplakë një person që gjendej aty afër.

Përderisa u parashikua se ai ishte ndonjë person zyrtar i klubit mysafir, KFF Feronikelit, tani është mësuar e vërteta, përcjell GazetaBlic.

Bekim Haxhiu, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” vërtetoi se djaloshi që e goditi është djali i vëllaut (nipi) dhe sipas tij ka për obligim njerëzor që t’i ndajë familjarët dhe të evitojë çfarëdo përleshje të mundshme.

Më poshtë edhe postimi i plotë i Haxhiut.

E kam thënë edhe më parë, e fatkeqësisht po duhet ta përsëris, se për plasimit të shpifjeve tek ne të rreshtojnë ku…

Posted by Bekim Haxhiu on Monday, June 29, 2020

LAJME TË TJERA