Mino Raiola shtrihet në spital

 Mino Raiola shtrihet në spital

Agjenti i futbollistëve më të njohur, Mino Raiola, është shtruar në spital pasi që gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar.

Raiola është shtruar me urgjencë në spitalin San Raffaele në Milano, ku është operuar, raporton La Gazzetta dello Sport.

54-vjeçari, ka nën menaxhim lojtarë si: Paul Pogba Erling Haaland, Zlatan Ibrahimovic, Gianluigi Donnarumma e shumë të tjerë.

Fillon stinori pranveror, derbi mes Trepçës dhe Yllit

LAJME TË TJERA