Ndërron jetë nëna e Ilir Shaqirit

 Ndërron jetë nëna e Ilir Shaqirit

Ka ndërruar jetë nëna e Ilir Shaqirit, shkruan GazetaBlic.

13 qershori ditë zie për familjen e këngëtarit Ilir Shaqiri.

Nëna e tij ka ndërruar jetë mëngjesin e ditës së sotme dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai.

“Mengjes i trishte… Lamtumire nena ime” ka shkruar ai.

LAJME TË TJERA