Ndryshim i vockël temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

 Ndryshim i vockël temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

Sot do të merr mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi e lehtë deri mesatare.

LAJME TË TJERA