Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga koronavirusi

 Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga koronavirusi

Një viktimë nga koronavirusi është regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Lexo edhe: LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit

Më poshtë edhe njoftimi i plotë i IKSHPK-së.

154 TË SHËRUAR DHE 119 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 28, 2020

LAJME TË TJERA