Nëntë viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit

 Nëntë viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë në 24 orët e fundit

Nëntë viktima të tjera janë regjistruar nga koronavirusi në Kosovë.

Kështu njoftoi para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik.

Numri i rasteve të reja ndërkaq ka shkuar në 169 sosh, kurse 23 prej tyre janë nga rajoni 07.

Lexo edhe: LAJMI I FUNDIT: Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në rajonin 07 dhe në gjithë Kosovën

197 TË SHËRUAR DHE 169 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 22, 2020

LAJME TË TJERA