Nga 36 rastet e reja, 24 sosh janë vetëm nga një komunë – Mësoni cila është ajo

 Nga 36 rastet e reja, 24 sosh janë vetëm nga një komunë – Mësoni cila është ajo

36 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Kosovë në 24 orët e fundit.

Nga 36, 24 sosh janë vetëm nga komuna e Vushtrrisë, e cila ditëve të fundit ka regjistruar rritje të numrit të të infektuarve.

Më posht njoftimi i plotë nga IKShP-ja:

TRIDHJETË E GJASHTË RASTE ME COVID-19 DHE TETË TË SHËRUAR!Sot më 06 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, June 6, 2020

LAJME TË TJERA