E shtunë, Shtator 30

Një grua nga Rahoveci sulmohet nga djali e nusja e saj, lajmërohet në polici

Një grua nga Rahoveci është lajmëruar në polici me pretendimin se është sulmuar nga djali i saj e nusja poashtu.

Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, përcjell 07 Press.

“Më 08.09.2023 në polici është paraqitur ankuesja femër kosovare dhe e njëjta ka deklaruar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj dhe nusja e djalit. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor. Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”.

Neki Hoti nga Ratkoci lë Gjermaninë për Kosovën: S’ka me Kosovë, rroga 1 mijë euro – atje shumë stres