Një i vrarë dhe dy të plagosur në tregun e Mitrovicës

 Një i vrarë dhe dy të plagosur në tregun e Mitrovicës

Burime brenda spitalit të Mitrovicës, thonë se nga gjuajtja me armë zjarri para 1 ore në tregun e Mitrovicës, ka vdekur një person.

Ndërsa dy persona tjerë të plagosur, në mesin e tyre edhe një kalimtar rasti, shkruan ‘Jepi zë’.

Siç kemi raportuar edhe më parë, dyshohet se i përfshirë në gjuajtjen me armë është një zyrtar policor.

LEXO EDHE:

Arrestohet personi i shumëkërkuar – Policia falenderon mediat dhe qytetarët

LAJME TË TJERA