Oriola thekson linjat e bukura në veshjen e ngushtë

 Oriola thekson linjat e bukura në veshjen e ngushtë

Modelja, Oriola Marashi ka ndarë imazhe në Instagram me fansat e saj.

E veshur ngushtë, sportive ajo ka treguar linjat perfekte.

Oriola, ka zgjedhur dy foto të shkrepura në një park se ku ka qëndruar.

Bukuroshes, nuk i munguan pëlqimet dhe komentet nga fansat.

View this post on Instagram

.

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

LAJME TË TJERA