Policia shpalos detaje për aksidentin në Lipjan

 Policia shpalos detaje për aksidentin në Lipjan

Mbrëmë rreth orës 23:00 në fshatin Rufc të ri të Lipjanit ka ndodhur një aksident trafiku.

Lexo edhe: Aksident i rëndë afër Lipjanit

Radaksia jonë kishte siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ndërsa tani policia ka shpalosur detaje, ku raportohet se dy persona janë lënduar, ndërsa edhe më tutje nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Më poshtë njoftimi i plotë i policisë.

Mbrëmë rreth orës 13:00, në fshatin Rufc të Lipjanit, ka ndodhë një aksident trafiku ku një automjet, për shkaqe akoma të panjohura ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës. Si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona. Të njejtit janë dërguar për trajtim mjekësor. Rastin po e heton njësiti kompetent në stacionin e Lipjanit.

/GazetaBlic/

LAJME TË TJERA