Prezantuesja e sportit, Elmira Sadrija shkëlqen në foton e fundit

 Prezantuesja e sportit, Elmira Sadrija shkëlqen në foton e fundit

Është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Fjala është për prezantuesen e sportit në Koha Shtesë të DigitAlb, Elmira Sadrija, shkruan 07 Press.

Bukuroshja Sadrija shpeshherë ngacmon imagjinatën e ndjekësve të saj me foto sensuale, derisa të njëjtat i poston thuajse në të gjitha rrjetet sociale që i posedon.

Sot ndërkaq ka zgjedhur Instagramin, teksa siç edhe mund ta shihni në përshkrimin që ia ka bashkangjitur fotografisë, prezantuesja ka bërë të ditur që emisioni që udhëheq momentalisht është në pushim, ashtu si edhe shumica e sporteve, për shkak të gjendjes së krijuar si pasojë e izolimit dhe masave parandaluese nga koronavirusi.

LAJME TË TJERA