Qëndrim Gashi mbetet futbollist i lirë, ka dy oferta në tavolinë

 Qëndrim Gashi mbetet futbollist i lirë, ka dy oferta në tavolinë

Sulmuesi kosovar, Qendrim Gashi tashmë është futbollist i lirë.

Ai ishte pjesë e skuadrës së Lirisë në edicionin e kaluar, përcjell GazetaBlic Sport.

Megjithatë, tashmë ai nuk ka kontratë me skuadrën nga Prizreni dhe nuk është kontaktuar akoma nga klubi për ta vazhduar bashkëpunimin.

GazetaBlic Sport mëson se ai ka dy oferta nga Liga e Parë e Kosovës dhe së shpejti pritet të vendosë për të ardhmen e tij.

Mbetet të shihet se cila do të jetë “aventura” e tij e re në futbollin kosovar.

LAJME TË TJERA