Qytetet dhe fshatërat prej nga vijnë të infektuarit e fundit me koronavirus

 Qytetet dhe fshatërat prej nga vijnë të infektuarit e fundit me koronavirus

Para pak çastesh, instituti kombëtar i shëndetit publik në vend konfirmoi rastet e reja me koronavirus.

Saktësisht, në 24 orët e fundit në Kosovë, u regjistruan edhe 119 të infektuar, përcjell 07 Press.

Lexo edhe: Tre viktima të tjera në Kosovë nga Covid-19

Ndërkaq, më poshtë, është edhe lista e plotë e të infektuarve, pra qytetet dhe fshatërat prej nga vijnë 119 të infektuarit e fundit.

187 TË SHËRUAR DHE 119 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, September 4, 2020

LAJME TË TJERA