Regjistrohen edhe 10 viktima të tjera nga koronavirusi në vend në 24 orët e fundit

 Regjistrohen edhe 10 viktima të tjera nga koronavirusi në vend në 24 orët e fundit

10 viktima të tjera nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vend.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik, që njëherit konfirmoi edhe 111 raste të reja me koronavirus.

Lexo edhe: LAJM I MIRË: Bie numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

159 TË SHËRUAR DHE 111 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, August 23, 2020

LAJME TË TJERA