Regjistrohen edhe 14 viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë

 Regjistrohen edhe 14 viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë

14 viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë.

Kështu ka bërë të ditur instituti kombëtar i shëndetit publik në vend përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

190 TË SHËRUAR DHE 171 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, August 11, 2020

LAJME TË TJERA