E premte, Janar 27

Rrahje masive në Prishtinë, publikohen pamjet

Në lagjen Pejton në Prishtinë mbrëmë ka ndodhur një rrahje masive mes disa personave.

Indeksonline ka siguruar pamje nga kjo rrahje në të cilën janë të përfshirë rreth 10 persona.

VIDEO KËTU

Nuk dihen arsyet që çuan deri të kjo rrahje dhe nëse ndonjëri prej tyre ka kërkuar ndihmë mjekësore.

VIDEO KËTU

Në anën tjetër, Policia e Kosovës nuk ka dhënë ndonjë detaj përkitazi me këtë rast.