Sërish numër i madh i të prekurve me koronavirus në Kosovë, 3 vetëm në rajonin 07

 Sërish numër i madh i të prekurve me koronavirus në Kosovë, 3 vetëm në rajonin 07

3 raste të reja me koronavirus në rajonin 07 dhe 53 në gjithë Kosovën.

Kështu ka konfirmuar para pak çastesh insituti kombëtar i shëndetit publik në vendin tonë.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë:

PESËDHJETË E TRE RASTE ME COVID-19 DHE SHTATË TË SHËRUAR!Sot më 13 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, June 13, 2020

LAJME TË TJERA