Sërish rritje e numrit të infektuarve me koronavirus në Kosovë

 Sërish rritje e numrit të infektuarve me koronavirus në Kosovë

119 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

187 TË SHËRUAR DHE 119 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, September 4, 2020

LAJME TË TJERA