Shqetësuese – Nga 129 raste, 15 sosh janë nga rajoni 07

 Shqetësuese – Nga 129 raste, 15 sosh janë nga rajoni 07

Nga 129 rastet e reja sa janë konfirmuar në Kosovë, 15 sosh janë nga rajoni 07.

9 nga Rahoveci dhe 6 nga Gjakova. Kështu ka njoftuar IKSHPK-ja përmes faqes zyrtare të rrjetit social “Facebook”.

Më poshtë postimi i plotë.

NJËQIND E NJËZET E NËNTË RASTE ME COVID-19 DHE DHJETË TË SHËRUAR!Sot më 15 qershor 2020, në Laboratorin e…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, June 15, 2020

LAJME TË TJERA