Shqetësuese: Regjistrohen edhe 12 viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë

 Shqetësuese: Regjistrohen edhe 12 viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë

12 viktima të tjera janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

197 TË SHËRUAR DHE 190 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit,në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 8, 2020

LAJME TË TJERA