Shqetësuese: Regjistrohen edhe 16 viktima të tjera nga koronavirusi në vendin tonë

 Shqetësuese: Regjistrohen edhe 16 viktima të tjera nga koronavirusi në vendin tonë

16 viktima të tjera janë regjistruar nga koronavirusi në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Komunikata e plotë:

134 TË SHËRUAR DHE 196 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, August 6, 2020

LAJME TË TJERA