Shtyhet derbi Gjilani – Drita dhe të gjitha ndeshjet e parapara për nesër

 Shtyhet derbi Gjilani – Drita dhe të gjitha ndeshjet e parapara për nesër

Ndeshja mes Gjilanit dhe Dritës si dhe të gjitha ndeshjet e tjera të planifikuara për nesër janë shtyrë.

Kjo për arsyeje se vendi ka shpallur një ditë zie, në nderim të viktimave shqiptare në Bullgari.

Drenica ka njoftuar edhe zyrtarisht për këtë gjë, kurse burime të GazetaBlic Sport pranë skuadrës së Gjilanit, kanë konfirmuar poashtu shtyrjen e derbit ndaj Dritës.

LAJME TË TJERA