Faqja jonë përdorë "cookies". Në momentin që pranoni këtë, pajtoheni me kushtet e përdorimit të portalit 07 Press. 

Aksident i rëndë në Gjermani, vdes babai bashkë me djalin 5-vjeçar

Një shofer 44-vjeçar, që po voziste automjetin e tipit Mercedes u përplas me një gjysmërimorkio që po vinte nga Wedringen, të premten për arsye që janë ende të paqarta.

44-vjeçari dhe djali i tij 5-vjeçar nuk i kanë mbijetuar përplasjes së rëndë dhe kanë ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, raporton “Bild”.

Pjesa e komunikacionit ku ka ndodhur aksidenti tragjik është dashur të mbyllet për rreth pesë orë.

“Policia, brigada e zjarrfikësve, shërbimet e shpëtimit, një mjek i urgjencës dhe shërbimet e urgjencës psikosociale dolën ne vendin e ngjarjes”, tha një zëdhënës i policisë të shtunën.

Ganimete Musliu nga traktori fton Kurtin që hipi në kombajë: Doku edhe nëpër katunde të Skënderajt (VIDEO)

TË NDËRLIDHURA