Tags : Aksident

LAJME MALISHEVË

Një i vdekur nga përplasja e pesë veturave në rrugën

IndeksOnline pak më parë ka raportuar rreth një aksidenti të rëndë në rrugën Arllat-Malishevë. Në këtë aksident janë përfshirë pesë vetura, ndërsa burime të IndeksOnline mësojnë se një person ka vdekur. Policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. PAMJE: https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2021/01/video-1609792866.mp4Read More

LAJME

Aksident në magjistralen Pejë-Prishtinë, tetë persona në Emergjencë

Tetë persona kanë pësuar lëndime trupore për shkak të një aksidenti ndërmjet dy automjeteve, sot në magjistralen Pejë-Prishtinë. Policia ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur rreth orës 10:35, ndërsa shkaqet nuk dihen akoma. “Si pasojë e aksidentit tetë persona kanë pësuar lëndime dhe të gjithë janë duke u trajtuar në emergjencën e Spitalit Rajonal”, ka […]Read More

LAJME

Aksident i rëndë në magjistralen Podujevë- Prishtinë, lëndohen 7 persona

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 20:30 në magjistralen Podujevë – Prishtinë, përkatësisht në fshatin Vranidoll. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira katër vetura, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar shtatë persona. Lajmin për Gazeta Blic e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti. “Sonte në ora 20:30, […]Read More

Kronika e Zezë LAJME RAHOVEC

Policia shpalos detajet e aksidentit të tmerrshëm në Rahovec

Numri i aksidenteve në trafikun rrugor, si pasojë e pakujdesisë gjatë vozitjes vazhdon të jetë shqetësues. Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, në rrugën Rahovec-Malishevë. Sipas pamjeve, shihet se ka dëme të mëdha materiale, derisa raportohet edhe për të lënduar. Rastin e ka konfirmuar për IndeksOnline edhe zëdhënësi i […]Read More

LAJME

Aksident i tmerrshëm në hyrje të Rahovecit

Një aksident i rënd ka ndodhur para pak çastesh në hyrje të Rahoveci. Sipas një lexuesi të Gazetës inFokus, i cili i ka dërguar edhe fotot nga vendi i ngjarjes, bëhet fjalë për aksidentim mes një veture me taraga kosovare dhe tjetra me targa gjermane. Bëhet e ditur se ka të lënduar ndërkaq për viktima […]Read More

LAJME

Aksident i rëndë në Komoran, ka të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Komoran. Lexues të 07 Press kanë siguruar pamje nga vendi i ngjarjes ku një automjet shihet i dëmtuar rëndë. Nga informacionet e para raportohet për të lënduar në njerëz. Portali ynë do t’iu mbajë të informuar për çdo risi nga ky aksident, që shpresojmë […]Read More