Tags : Amir Rrahmani

Rrahmani: E njohim mirë kundërshtarin, do të përgatitemi maksimalisht

Kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani është paraqitur sot në një konferencë për media, ku ka folur rreth ndeshjes me Moldavinë dhe asaj të nesërmes, pra me Greqinë. Rrahmani nuk u pajtua me termin “nënvlerësim”, por ai ka thënë se atij dhe bashkëlojtarëve u mungonte pasimi i fundit, teksa fare në fund ftoi që […]Read More

Aktorja shqiptare nuk e mohon lidhjen me Amir Rrahmanin

Pas disa javësh spekulime aktorja flet për lidhjen me futbollistin kosovar. Ka disa javë që në mediat rozë janë duke qarkulluar lajme se aktorja Ana Lika është në lidhje me mbrojtësin e kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmanin.Por deri më tani nuk kishte asnjë deklaratë nga dyshja lidhur me këtë situatë. Por sot në emisionin ‘Why […]Read More