Tags : Andi Bushati

LAJME

Analizë / Rrëzimi i Albin Kurtit, një komplot i ambasadorit

E gjitha sa po ndodh në Kosovë, ku Isa Mustafa në kordinim me Hashim Thaçin po komplotojnë për rrëzimin e kryeministrit Albin Kurti, mund të jetë një prapaskenë e kurdisur nga diplomati amerikan, Richard Grenell, për të arritur sa më shpejt një marëveshje mes shqiptarëve dhe serbëve. Ky është pak a shumë konkluzioni i një […]Read More