Tags : Angjela

SHOWBIZZ

Angela tregon gjoksin bashkë me shoqen, argëtohet në karantinë

Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini po vazhdon që të postojë foto seksi nga karantina Bukuroshja shqiptare ka postuar një foto bashkë me një shoqe të saj ku edhe tregon gjoksin e saj bombastik. “Thirri shoqet dhe dërgojë ato në një anije kozmike”, ka shkruar Angela derisa ka qenë e shoqëruar me modelen Alina Puscau. Angela […]Read More