Tags : Berat Buzhala

Ndërron jetë babai i Berat Buzhalës, ishte i infektuar me

Ka vdekur në moshën 72 vjeçare (Bashor Gegë Buzhala) babai i gazetarit të njohur kosovar, Berat Buzhala.I ndjeri tash e disa ditë ishte duke u ballafaquar me virusin Covid-19. “Sot në ora 13.00 vdiq baba i jonë, Bashor Gege Buzhala, në moshën 72 vjecare. Pas një lufte të gjatë me COVID’in ai nuk arriti të […]Read More

LAJMI I FUNDIT: Berat Buzhala rezulton pozitiv me koronavirus

Gazetari Berat Buzhala ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar vetë ai përmes një postimi në “Facebook”. Megjithate kjo dite nuk paska qene e duhur per presidentet :)Sot e kam kry nje test ne QKUK dhe kam dale pozitiv, pra… Posted by Berat Buzhala on Wednesday, June 24, 2020Read More