Tags : Challandes

Challandes tregon vetë se a do ta vazhdojë kontratën me

Pas spekulimeve në mediat zvicerane se e ardhmja e Bernard Challandes në krye të Kombëtares së Kosovës është në pikëpyetje dhe varet nga kualifikimi ose jo i Kosovës në Evropian, trajneri zviceran, ka hedhur poshtë spekulimet për ndarje me Dardanët. “Sa i përket spekulimeve rreth vazhdimit të kontratës sime me FFK-në dua të bëj të […]Read More