Tags : Champions League

Përcaktohet data e finales së Champions League, në mes të

UEFA vendos një datë të re për finalen e Champions League. Drejtuesit më të lartë të qeverisë së futbollit europian kanë kërkuar në kalendar dhe kanë zgjedhur të shtunën e 29 gushtit si datën ideale për t’u zhvilluar finalja e kompeticionit më të rëndësishëm për klube. Dëshira e të gjithëve është që të përfundojë ky […]Read More