Tags : Dhunë

LAJME RAHOVEC

Rrahu gruan dhe vajzën, arrestohet rahovecasi

Gjatë ditës së djeshme janë raportuar katër raste të dhunës në familje, ku katër burra kanë sulmuar fizikisht dhe psiqkisht gratë e tyre, njëri nga ta ka rrahur edhe vajzën e tij përveç gruas. Më poshtë ju sjellim raportin e Policisë së Kosovës: Prishtinë, 13.05.2021-22:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti […]Read More