Tags : Donnarumma

Donnarumma nuk ka marrëveshje me Milanin, pritet largimi i tij

Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma duhet të zgjedhë midis besnikërisë së tij te kuqezinjtë dhe ambicieve në karrierën e tij. Kontrata e nënshkruar nga Donnarumma në 2017 është caktuar të skadojë në qershor 2021 dhe lojtari ende nuk është dakord për kushtet e reja. Gigio ka qenë gjithmonë një lojtar i Milanit dhe vazhdimisht ka […]Read More