Tags : Drenas

Pamje të rënda nga aksidenti i mbrëmshëm me fatalitet në

Një aksident ka ndodhur në fshatin Çikatovë të Vjetër në Komunën e Drenasit. Si pasojë ka vdekur një person. Lajmin e ka konfirmuar Daut Hoxha nga Policia e Kosovës. “Me daten 27.08.2020 rrethe ores 21:20 min. ne fashatin Qikatove i Vjeter-Gllogoc, eshte shkaktuar nje aksident trafiku/Vet-Aksident me lendime te renda trupore ku si pasoj i […]Read More

LAJMI I FUNDIT: Një 13 vjeçare mbytet në pishinë

Një vajzë e moshës 13 vjeçare ka humbur jetën sot në një pishinë.Ajo ishte dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Komoran, por atje kishte arritur pa shenja jete. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, ka konfrimuar rastin dhe njoftoi se policia është duke bërë hetimet për këtë rast. “Policia ka pranuar informatën se […]Read More