Tags : Elis Bakaj

SPORT

Mbyllet sezoni për futbollistin shqiptar, këput ligamentet

Edhe pse në shumicën e vendeve të botës futbolli ka ndaluar, në Bjellorusi ende jo. Megjithatë, kjo kohë duket të ketë qenë fatale për futbollistin shqiptar që luan atje, Elis Bakajn. Anëtari i Dinamo Brest ka këputur ligamentet dhe tashmë edhe zyrtarisht e ka humbur sezonin. Kjo për shkak se koha minimale që ai të […]Read More