Tags : Elmira Sadrija

SHOWBIZZ

Mediat serbe: Kjo është gazetarja kosovare më e bukura në

Mediat serbe sot e kanë ngritur në qiell gazetaren kosovare të sportit, Elmira Sadrija, për të cilën thonë se është më e bukura në Ballkan. Telegraf.rs shkruan sot se Sadrija shpesh shihet teksa raporton nga Stadiumi “Fadil Vokrri”, dhe se shfaqet me veshje që vënë në pah linjat trupore. View this post on Instagram Shihemi […]Read More

SHOWBIZZ

Prezantuesja e sportit, Elmira Sadrija shkëlqen në foton e fundit

Është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë. Fjala është për prezantuesen e sportit në Koha Shtesë të DigitAlb, Elmira Sadrija, shkruan 07 Press. Bukuroshja Sadrija shpeshherë ngacmon imagjinatën e ndjekësve të saj me foto sensuale, derisa të njëjtat i poston thuajse në të gjitha rrjetet sociale që i posedon. Sot ndërkaq ka […]Read More