Tags : Eros Grezda

Eros Grezda e konfirmon lidhjen me modelen shqiptare

Futbollisti i Shqipërisë Eros Grezda tregon se ndihet i lumtur që do të rinisë përgatitjet me skuadrën e Oshijekut në Kroaci. Në një prononcim për “Top Channel” 25-vjeçari foli dhe për pasionin e tij Formula 1, kompeticion që e ka ndjekur që në fëmijëri. Nga ana tjetër, ai pranoi lidhjen me modelen Oriola Marashi, me […]Read More