Tags : Faik Vuçitërna

Ndërron jetë ish-futbollisti i Rahovecit, Faik Vuçitërna

Ka ndërruar jetë para pak kohësh ish-futbollisti i Rahovecit dhe njëri nga kontribuesit më të mëdhenj të sportit në qytet, Faik Vuçitërna. Ai tash e një kohë vuante nga një sëmundje, teksa ndërroi jetë sot. Lajmin e hidhur e kumtoi një nga anëtarët e familjes së ngushtë përmes rrjeteve sociale. Ai do të kujtohet përherë […]Read More