Tags : Gold Ag

Më se ritmike, Gold AG i kushton këngë diasporës

Gold Ag sapo ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan GazetaBlic. “Diaspora” titullohet ky projekt i cili i dedikohet pikërisht mërgimtarëve e që vjen në bashkëpunim me Granit Ismajlin. Kënga vjen e realizuar dhe me klip, e për tekstin e së cilës është përkujdesur Gold Ag dhe Genc Prelvukaj, ndërsa kënga është prodhim […]Read More

Gold AG publikon këngë për UÇK-në, përmend Shkelzen Gashin

Reperi Gold Ag pas mesnate ka publikuar videoklipin e tij më të ri, të realizuar brenda këtyre ditëve. “Shkronjat e arta” mban titullin ky projekt muzikor që i dedikohet UÇK, e madje trajton temën e nxehtë të mediave sociale e jo vetëm të ditëve të sotit, atë mbi deklaratat e Shkelzen Gashit. Videoklipi është xhiruar […]Read More