Tags : Halil Matoshi

Halil Matoshi i kërkon Kurtit ta shkarkojë menjëherë Veljkoviçin

Publicisti Halil Matoshi ka kërkuar nga Kryeministri në detyrë Albin Kurti që menjëherë ta shkarkojë nga detyra këshilltarin Cvetko Veljković. Postimi i plotë: Personale me Albinin: Shkarkoje mënihere Cvetkun!!! 1.Albin, e do interesi shtetnor (âsht kategori kushtetuese) integrimin e serbëve kosovarë në sistem, por ashiqare në suaza kushtetuese dhe jokomprometuese.Dhe ata kanë qenë pjesë e […]Read More