Tags : Hazard

Hazard në stërvitje me Lamborghini 500 mijë eurosh

Tjetër veturë luksoze në koleksionin e Eden Hazard. Futbollisti i Real Madridit arriti në stërvitje të dielën me një Lamborghini Aventador SVJ, një model që i mungonte koleksionit të belgut, raporton Gazeta Express. Eden është adhurues i madh i veturave dhe ka dhjetëra në shtëpin e tij në Madrid, ndërsa është i obliguar që në […]Read More