Tags : Haziri

Përplasje e ashpër mes Lutfi Hazirit dhe Glauk Konjufcës rreth

Glauk Konjufca ka thënë se Lutfi Haziri ka interferuar politikisht për të mundësuar kthimin e Agon Musliut nga Gjermania. Sipas Konjufcës, Kryetari i Gjilanit ka përmendur se studenti 26 vjeçar vuante nga depresioni dhe pikërisht për këtë kthimi i ti nuk duhej të ndodhte fare. Derisa Konjufca kërkon hetime në këtë linjë, Lutfi Haziri në […]Read More