Tags : Ilir Shaqiri

Ndërron jetë nëna e Ilir Shaqirit

Ka ndërruar jetë nëna e Ilir Shaqirit, shkruan GazetaBlic. 13 qershori ditë zie për familjen e këngëtarit Ilir Shaqiri. Nëna e tij ka ndërruar jetë mëngjesin e ditës së sotme dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai. “Mengjes i trishte… Lamtumire nena ime” ka shkruar ai.Read More