E diel, Shtator 24

Etiketë: Ksamili

“Maldivet e Europës”, ‘The Sun’ shkruan për Ksamilin

“Maldivet e Europës”, ‘The Sun’ shkruan për Ksamilin

Më të lexuarat
Prestigjiozja britanike “The Sun” ka publikuar së fundmi një artikull për bregdetin e Ksamilit ku e krahason atë me Maldivet. Në shkrim tregohet për eksperiencën e një vlogereje e cila ka udhëtuar në Ksamil dhe e ka parë si mundësi shumë e mirë për të kaluar pushimet. Pjesë nga Artikulli: Një nënë ka treguar se si i ka vizituar “Maldivet e Evropës” dhe pse ra në dashuri me këtë vend. Për shumë njerëz, plazhet me rërë të bardhë dhe ujërat blu të pastër i bëjnë Maldivet një destinacion të listës së dëshirave. Por të shkosh atje nuk është gjithmonë aq e lehtë, madje për disa edhe e pamundur. Fluturimet janë të gjata dhe të shtrenjta, që do të thotë se njerëzit përfundojnë duke kërkuar alternativa më afër shtëpisë. Megjithatë, prindi dhe blogerja e Tik Tok-ut e njohur si “Travel...