Tags : Ledri Vula

SHOWBIZZ

Gazeta Blic: E dashura e Ledri Vulës shtatzënë

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po bëhen prindër për herë të parë. Burime të afërta me çiftin bëjnë të ditur për Gazeta Blic se çifti shumë shpejt do të bëhen prindër. Të njëjtat burime për Gazeta Blic kanë treguar se Sara Hoxha është në muajt e parë të shtatzënisë dhe gjinia e foshnjës që do […]Read More