Tags : Leze Qena

SHOWBIZZ

Mikullovci: Po e lëshoj perden dhe po i fiku dritat

Aktori i njohur Adem Mikullovci ka bërë një dedikim shumë emocional për miken e tij Leze Qena e cila ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme. Mikullovci, që ka luajtur shumë role përkrah Qenës, ka kujtuar takimin e fundit që ka pasë me të. Ai tha se mes të qeshurave kanë folur se kush nga ata […]Read More