Tags : Liverpool

Yllit të Liverpoolit i vidhet Audi RS6 deri sa po

Mesfushorit të Liverpoolit, Fabinhos, ia thyen hajnat shtëpinë gjatë kohës sa ai po e festonte titullin e Premierligës dhe ia vodhën disa gjëra të çmueshme. Policia ka thënë se disa stoli të arit dhe një veturë e llojit Audi RS6 u vodhën gjatë grabitjes në shtëpinë e mesfushorit. Vetura më vonë u gjet në një […]Read More

Vetëm 1 futbollist i Cityt nuk duartrokiti Liverpoolin në ‘Korridorin

Liverpooli mbrëmë luajti kundër Manchester Cityt me këta të fundit që respektuan ‘Të Kuqtë’ duke ia bërë ‘Koridorin e Nderit’ pas shpalljes kampion të Premier Ligës. Por, ishte vetëm një lojtar që nuk iu bind urdhërit që kishte thënë Guaridola dhe nuk duartrokiti fare skuadrën e Liverpoolit, derisa ata po hynin në fushë, shkruan Reporteri.net. […]Read More

Premierliga mund të anulohet sikurse Eredivisie! Lineker i frikësohet këtij

Gary Lineker ka frikë se Premier League do të ketë pak zgjedhje dhe do të vendosë njëjtë sikur Eredivisie, duke anuluar kështu sezonin 2019/20. Eredivisie ka anuluar sezonin duke mos shpallur kampionin, pavarësisht që AZ dhe Ajax ishin në krye të tabelës, gjithashtu ata vendosën që asnjë ekip të mos promovohet ose largohet nga liga, […]Read More