Tags : Meda

ZYRTARE: Meda rikthehet në futboll dhe bëhet president i këtij

Këngëtari i njohur kosovar Mehdin Përgjegjaj i njohur për publikun si “Meda” është rikthyer sërish të jetë pjesë e komunitetit sportiv, raporton Gazetasheshi.com. Në një dalje publike ai ka zyrtarizuar marrjen e Klubit Futbollistik “Hajvalia 2020”, klub ky i cili u formua pak ditë më parë. Meda njoftoi se ka marrë përgjegjësitë për të qenë […]Read More