Tags : Mitrovicë

Tre të moshuar bëhen “llom” duke u rrahur në mes

Një përleshje fizike ka ndodhur mes disa të moshuarve në qytetin e Mitrovicës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mbretresha Teutë”. Indeksonline ka siguruar pamje të kësaj përleshje. Nuk dihet arsyeja e kësaj rrahje në mes të tre personave. Kliko videon VIDEORead More

Vdekja e 6 vjeçares nga goditja e autobusit: Familja Sahiti

Një ngjarje tragjike ka ndodhur para disa ditësh, ku autobusi shtypi për vdekje një 6 vjeçare. Por, hoxha Fatmir Latifi pajtoi dy familjet.I pranishëm ishte edhe kryetari Agim Bahtiri. Njoftimi i hoxhës:Para pak qastesh Hoxha Fatmir Latifaj pajtoj familjen Sahiti dhe familjen Boletini, në varrezat e fshatit Gushafc (aksidenti me fataliteti i 6 vjeqares Oregesa […]Read More